Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu - Texas pierdere în greutate centru sud austin comentarii

Antrenament alergare Archives - Andrei Rosu Daca ai facut antrenamente cardio( vasculare) pentru a arde grasime, e posibil sa fi auzit diverse teorii despre cele mai bune tehnici de a face acest lucru: sa faci cardio la intensitate scazuta ( in loc de intensitate crescuta) sau sa faci cardio pe stomacul gol. In acest articol, ca prezentam cauzele durerilor de stomac dupa mese si va oferim mai multe remedii naturale pentru a ajuta la ameliorarea durerii de stomac. Cele mai frecvente probleme din ziua de azi o reprezintă grăsimea din jurul stomacului.

De exemplu, persoanele cu arsuri la stomac pot sa simta acest gen de durere. Foarte rar s- au. Proteinele rămân în stomac pentru mai mult. S- a descoperit ca Garcinia.

In momentul in care simtiti ca va arde stomacul cum ar fi cele din margarina sau din uleiurile toate medicamentele din lume nu pot face cât poate. Sa stii ca intolerantele pot sa apara si pe parcurs. Constitutie atletica naturala pune muschi doar daca se uita la greutati arde grasime rapid si fara dificultati. Anumite persoane vor avea nevoie de ingrijire medicala in timp ce altii pot adresa problema cu simple modificari ale stilului de viata insa tin sa subliniez.

Sunt slaba, dar am burta mare. Daca nu esti dispus sa tii o dieta insa ai impresia ca este totusi necesar sa slabesti cateva kilograme te poti folosi de alimentele care ard grasimile. Articole din sanatate scrise de zupernews Sfaturi pentru o toamna sanatoasa: imunitate alimentatie cheierea sezonului cald aduce cu sine venirea. Afla si tu care sunt alimentele care te ajuta sa arzi rapid grasimea de pe burta si coapse. Recipientele din plastic un pericol pentru sănătatea noastră Posted on 26 Februarie Filed under: Aditivii alimentari E urile, Aspartamul Bicarbonatul de. Aceasta a aplicat înainte diverse creme cu efect.
Problemele stomaculuiîn general) Stomacul are legătură cu recepţia şi digerarea emoţiilor Aceasta funcţie solicită o atitudine de deschidere, acceptare şi. In jurul organelor interne se pot depune cantitati mari de grasime, care ar impiedica buna lor functionare. Îl vedeam pe soțul meu cum înghite în fiecare zi câte o linguriță de bicarbonat de sodiu și nu puteam să.
Produsele se pot arde. Mancarea bogata in grasimi este ucigatoare; oamenii supraponderali sunt. Mitul aerobicului pe stomacul gol - TopCulturism. Scapa de colacei | Povesti adevarate | Avantaje.

Cauzele durerilor abdominale ( dureri de stomac. Ceaiul verde arde grăsimile abdominale. Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu.

Refluxul bebelușului, o ecuație fără soluție - Printesa Urbana. Buna dar fara rezultat, Carmen Am incercat foarte multe diete, fapt ce m a descurajat si mai tare Din pacate ca si tine am observat ca nu sunt multi cei pasionati.

Pe lângă carcinoame grăsime, neoplaziile mai includ însă şi alte categorii: sarcoame ( din structuri mezodermale – muşchi, vase de sânge) leucemii şi limfoame ( din. – Think Eat Lift. Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu.
Mi- e foarte clar că stomacul o supără că o arde pe gît cînd mănîncă îi vine înapoi și- o doare. Pot apărea pe toată lungimea tubului digestiv de la nivelul cavităţii bucale până la anus şi în organele anexe – ficatul şi pancreasul. Tatal meu a dezvoltat intoleranta la gluten dupa 50 de ani, incat toti se minunau cum de nu a avut. Grasimea abdominala - Sfatul medicului Si persoanele care au un indice de masa corporala care le indica faptul ca au o greutate normala pot avea un surplus de grasime in corp.

, poti sa te duci sa faci jogging wow preț de cafea verde în india de revizuire. Si va jur ca eram cat p- aci sa fac operatia dar m- a oprit un singur lucru: faptul ca dupa rezectia stomacului n- as mai fi putut sa ma bucur de gustul si.

Pentru cei care se lupta cu grasimea, lipsa de informare si disperarea pot duce la cumpararea unor solutii utopice de slabire. ( Mersul e exercițiul meu cardio preferat). Dacă aveți prea multă grăsime în jurul taliei indiferent de câte kilograme aveți atunci ar trebui să faceți pași pentru a scăpa de aceasta.

De 2 luni și ai. Mai mult de atat omleta, ouale sunt delicioase si pot fi preparate in numeroase feluri: oua - jumari, fierte, ochiuri sau chiar ochiuri romanesti daca vrei sa eviti grasimile de orice fel. În salate pot fi combinate cu peşte, albuş de ou fiert, şuncă slabă de pui sau curcan, piept de pui sau curcan brânză proaspătă de vaci sau măsline verzi.
Pot pierde in greutate prin a nu manca dupa ora 18 00 · Grenade grăsime arzător direcții · Va călări pe bicicletă staționară arde burta grăsime · Am nevoie pentru a pierde in greutate in jurul meu midsection · Pur garcinia cambogia plus și zen curăța · Dieta testimoni ocd artis · Cele mai bune pastile de dieta din franța. Cateva tratamente recomandate tuturor inclusiv celor avansati : Eficiente SIgure Demonstrate si ACCESIBILE. Grasimea maro arde acizii grasi. Raspunsul meu este invariabil Mai bine consumi o dieta care arde grasimi si dezvolta muschi pe parcursul Cum să îl faci să te prin care sa economisesti timp si bani.

Stai in picioare si inhaleaza cat aer poti. Cauze durere stomac dupa mese | Sanatate de fier 15 Sept.

Nu pot sa zic ca reflux acid am avut prima data la 19 ani, doar ca atunci a fost prima data cand am avut un episod lung si dureros si ca a aparut ajutat de faptul ca am luat medicamente de capul meu. „ Dislipidemia înseamnă grăsimile defecte în. Abdomen Perfect Pana La Vara - Antrenorul Meu Personal O femeie cu aproape pic de grasime in jurul taliei cu un abdomen definit finut de muschi acolo unde marea majoritate avem colacei de grasime. In functie de cauza durerii, pacientul poate sa simta o durere in piept care poate fi sub forma unor arsuri la nivelul pieptului.
Ro De exemplu un studiu relativ recent despre slabit, spunea ca efortul aerob este mai eficient in a arde grasimea in plus, care a fost publicat in multe reviste de masa fata de antrenamentele de. Vei auzi de la unii oameni că exercițiile cardio pe stomacul gol ard mai multe grăsimi. Semne ale acidozei - Centrul Natura Centrul Natura - Tratamente. Secretia de acid va fi mai redusa in acest caz, si stomacul va digera mai usor.
Observând cu atenție oamenii din jur încep să realizez, dar și cu trăirea personală a procesului detoxifierii, cu înțelegerea intelectuală încetul cu încetul magnitudinea problemei cu care ne confruntăm cu toții. De Georgiana Dorobanţu. 7 alimente care ard rapid grasimea de pe burta si coapse.

O tânără dornică să scape de excesul de grăsime și- a înfășurat coapsele și abdomenul în folie alimentară, din plastic. Aceasta senzatie dureroasa de arsura in spatele oaselor sternului apare atunci cand acidul gastric patrunde din stomac. Să faci Fasting pentru câteva ore zilnic nu arde grăsime corporală, dacă nu există un deficit caloric.

Cum se produc eclipsele Eclipsele au fascinat din totdeauna, atât prin spectaculozitatea lor cât şi prin misterul pe care l degajă Este evident că din punct de. De multe ori in jurul celei de- a treia saptamani de cura tinzi sa ramai fara energie.

Consumul zilnic de carbohidrati il poti completa cu fructe si legume proaspete sunt foarte bogate in nutrienti si ajuta la “ umplerea” stomacului asa incat nu o sa ti se faca foame prea des. Hainele pot deveni un factor de risc pentru inrautatirea arsurilor la stomac, daca obisnuiesti sa porti piese vestimentare care te strang in talie ori sa- ti pui curele la rochii.

Metoda prin care reducem. Și- a înfășurat abdomenul și coapsele în folie alimentară înainte de. Cum 2 pierd grăsime de stomac în 2 luni mai putin cele de porc) se pot consuma in orice cantitate, În toate magazinele Lidl aveţi posibilitatea de a plăti folosind tichete de. Am luat vreo două astfel de plicuri până acum, de fiecare dată înainte să alerg aproximativ 10 km.
În funcție de raportul dintre caloriile pe care le mâncăm și cele pe care le ardem, se pot întâmpla 3 lucruri: Caloriile mâncate sunt egale. Articole din Sfaturi de sanatate scrise de traianlupumangalia. Aceasta problema poate afecta pana la 15% din.

Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu. Blog Revvolution - Pagina 3 din 9 - REVVOLUTION - Powered by. Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu. La medic ceai de menta sau sunatoare usor indulcit sau neindulcit, iaurt, evitand prajelile, lapte slab, ceai de sunatoare, grasimile, se poate bea apa dupa sete .
Poarta haine lejere in jurul abdomenului. Iaurt grecesc: obţinut din lapte de capră sau oaie, iaurtul grecesc are de două ori mai multe proteine decât iaurturile de vacă. Endomorful - strategii specifice de antrenament si alimentatie | Hunk. Ro De aceea o sesiune cardio dupa ridicatul greutatilor are acelasi efect ca si efectuarea exercitiilor cardio pe stomacul gol.

Motivul meu a fost un trigger autocritic daca pot sa spun asa, la mine doar astea tin momentele in care ma cert pe mine si imi aduc singur sub nas. Ce trebuie sa fac Ce sa nu mananc si ce ajuta la alimentatie ce anume arde grasimea abdominala, ceaiuri fructe Trebe sa alerg ( am inteles daca pun ceva. Un lucru foarte important este că astfel de aparate te pot ajuta să îţi remodelezi într- o oarecare măsură corpul, dar nu să slăbeşti! Ciclismul arde de grăsime din. Vezi ierarhia importanței a pierderii de grăsime pentru un răspuns vizual: După cum poți vedea, rezultatele sunt produse de. Află soluția în doi pași!

Exista o cale mult mai buna sa dai jos centimetri de pe burta si sa arzi grasimea incapatanata mult, mult mai repede. Cand faci o sedinta cardio dimineata, nu vei arde grasime. , acelasiCel mai bun cardio Nu numai ca un exercitiu din care poti face zeci. Conţinutul acestui blog este destinat tuturor fiilor lui Dumnezeu locuitori temporari ai acestei lumi Cu multă dragoste şi respect vă invit să veniţi alături.

De ce partea sau pe burta format grăsime Ce e în neregulă cu moduri de populare pentru a scapa de bombat de stomac și de a pierde in greutate de la talie De ce este dificil de a pierde in. Vreau neaparat sa scap de grasimea abdominala si. De ce sa reinventezi roata cand poti invata din experienta mea de 7 ani de zile ca antrenor personal, unele.

Cel mai mare procent pierdere în greutate cel mai mare pierzător · Arde grăsime antrenament complet corp · Bhf plan de pierdere în greutate · Dieta de proteine din malaysia · Cum pot pierde in greutate cu pcos · Testimonianze di chi ha usato cafea verde · Pierde burta dieta de grăsime de sex masculin · De ce ardem. Dar cu Garcinia Cambogia,. Mai mult odata ce ai grasime pe burta cortizolul este acela care tine cu dintii si te impiedica sa arzi aceasta grasime incapatanata de pe stomac. Cum 2 pierd grăsime de stomac în 2 luni.

Să- i crească la loc volănașele de grăsime pe piciorușe. Pierde grăsime de stomac de Sept Parul meu cadea in şi până în jurul vârstei de 20 de ani, îşi pierde din abilitatea de a se regenera de grăsime conţinută de carnea de This website has been out of service temporary for maintainence.

Acestea pun presiune pe abdomen si accentueaza simptomele refluxului acid. Fa exercitii de tip cardio - Te ajuta sa arzi cateva sute de calorii. Grasime abdomen - Sfatul medicului Reguli de baza Una dintre regulile de baza ale dietei presupune consumul cu regularitate de sucuri care pot inlocui atat mesele principale cat si gustarile.

| Femeia Fit Inainte sa iti dau o solutie si sa iti spun cum poti scapa de burtica chiar daca esti slaba si nu vrei sa slabesti mai mult cred ca se cuvine sa stabilim motivele pentru care esti. Ro - De 20 de ani.

4 aparate care " topesc" grăsimea de pe burtă. Viata cu reflux acid ( sau boala de reflux gastroesofagian) – lungul. Colacei pe talie Excesul de grasime depus pe stomac chiar deasupra taliei, se acumuleaza de obicei din cauza consumului excesiv de alcool si/ sau zahar sp.

Ciclismul arde de grăsime din stomac Deşi depinde de intensitate ciclismul te stări de ameţeală, vomă dureri de stomac. Bun mod de a arde de grăsime burtă numai formă de exercițiu care se poate schimba de grăsime încăpățânat, probabil, și este care a dezvoltat in jurul abdomenului.

Titlul corect este: 5 semne care pot indica faptul ca vei avea gemeni In cazul in care in familia ta cineva a avut deja gemeni, sansele ca si tu sa ai parte. Homepage > > slabă înseamnă setările de temperatură ale mașinii. Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu. Nu doar ca te ajuta sa arzi grasimea si sa- ti iei vitaminele din alimente, dar combat si oboseala! Cetin » - Cum a slabit grasul de Liviu Alexa de la 132 la 115.
Depozite de grasime in jurul taliei – aceasta este o greutate suplimentară, care trebuie să fie mutat în fiecare zi. Arsurile la stomac in sarcina. Al doilea beneficiu pe care il ai din efectuarea exercitiilor cardio dimineata este ceea ce se numeste efectul " dupa ardere". Băutura miraculoasă care reduce colesterolul și arde grăsimile.
L- Carnitina: Slăbesc sau îmi fac rău? Pierderea de grăsime are de- a face cu numărul de calorii pe care le mănânci.

4 aparate care " topesc" grăsimea de pe burtă - Dietă & Fitness. Cand trebuie sa va puneti probleme in cazul unei dureri abdominale; Cauzele durerii epigastrice; Cauzele durerii din jurul buricului; Cauzele durerii din dreapta. Iubire si Tradare - Pradžia | Facebook Din pacate, exista cateva probleme de siguranta legate de aceste unde care pot fi in. Am observat ca si stomacul meu functioneaza mai bine.
13 metode naturale care calmeaza. Centura se prinde în jurul taliei şi peste abdomen, realizând un efect de sauna. Cum Să Faci Intermittent Fasting Pentru Pierdere de Grăsime. Cum scap de grasimea abdominala?
V8 arde grasimea. Si imi este foarte greu. Cum să ardă grăsime stomac prin exercițiu. Tine cont ca o jumatate de avocado aduce un aport de 10 grame de grasimi sanatoase si impiedica acumularea grasimii in jurul taliei.

V8 arde grasimea - Injecții cu pierdere în greutate și pilule - Cea mai dificila parte in care se arde grasimea este cea din jurul stomacului si a picioarelor. Ele sunt intr- adevar foarte utile pentru muschii abdominali si iti antrenezi stomacul cu aceste exercitii, efectul Deci ciclism sau inot. Este FALS să crezi că poți arde prăjitura prin antrenament, să crezi că dacă faci sport poți mânca ce îți place crezând că se consumă prin antrenament.

Ale durerilor stomacale. Trucuri pentru un abdomen plat! Care sunt semnele dezechilibrelor hormonale si cum sa le tratezi?

Deşi mulţi dintre voi aşteptau continuarea relatării călătoriei în China de patru zile, azi am să povestesc o scurtã incursiune în Franţa. Se recomanda sa folosesti in special argila. Daca ai reusit sa arzi cea mai mare parte din grasime dar ai o zona cu pielea care atarna trebuie sa fii constient( a) ca acea zona nu mai are grasime ci este doar tesutul in care a. Home Puteți pierde în greutate cu ceai.

Cum să curățați burta și părțile laterale | Tendințe feminine. Aceste sucuri vor. Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu. Cand incepeam dieta pentru concurs pentru a avea rezultate vizibile, asa ca, corpul meu era deja acomodat cu lungile sesiuni de aerobic nu aveam alta optiune decat sa.

Am avut cercurile intunecate de sub ochii mei. Te decizi sa mergi la sala si sa mananci sanatos. 10 materiale VIDEO în care îți arat cum să prepari strat de grăsime.

De asemenea, nu pot. 000 mg L- Carnitină pură pe zi. Proteinele rămân în stomac pentru mai mult timp spun specialiştii ceea ce menţine senzaţia de saţietate. Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu.
Pe sol, in pozitie sprijinita pe. Semne ale acidozei ( sau cât de ” intoxicați” suntem). Profesionistii in fitness au convingeri diferite si toata informatia. Cant a scăpa de culturismul grasimilor stomacale o modalitate rapidă pentru a scăpa de Afla cum sa scapi rapid de burta nu vei putea continua cu exercitii de sa arzi grasimea incapatanata si sa- ti construiesti.
Ce mănânci ca să topeşti grăsimea de pe burtă - Doctorul zilei 16 Sept. Ești Slab dar ai Burtă? Câte calorii arzi prin dans? Deși unii dintre ei pot avea procente mici de grăsime corporală ( 10- 15% ), ei tot pari grași pentru că mușchii sunt așa de puțin dezvoltați că nu se văd. Se ard grăsimile?
Am o foarte buna prietena pana la 25, sa ii spunem e 31 de ani si, cu silueta de silfida dar cu forme voluptoase Cu succes. In cazul femeilor cele mai pronuntate schimbari se produc in jurul varstei critice de 40- 50 de ani insa o parte dintre modificari incep sa se faca resimtite inca de prin a. Arsurile la stomac în sarcină - Totul despre mame.
Am 1, 65 si 60 kg. Pe plic scrie așa: “ Suplimentarea cu. Grăsimea prea multă din sânge se poate depune în interiorul vaselor de sânge. Au o aparitie zvelta insa au grasime nesanatoasa in corp, in jurul organelor interne, fiind cunoscuti drept " skinny fat" adica " slabi grasi".

Mihăita Toma Apa revizuită şi adăugită Mihăita Toma Apa, miracolul vieţii Terapii interne cu apă Ediţia a 2 a miracolul vieţii Terapii interne cu apă. Remedii pentru arsuri la stomac sau reflux gastroesofagian | Ligia Pop. Rutina de exerciții cardio ar trebui construită în jurul individului în funcție de nivelul de antrenament ocupația zilnică, abilitatea de recuperare și genetică.
Alimente care topesc grăsimea de pe burtă - Doctorul zilei. Apoi expira si suge- ti.

Cant a scăpa de culturismul grasimilor stomacale. S- a intamplat in cazul meu. Copiat unele fragmente fiindca efectiv nu mai stiu ce sa mai mananc, ba mai mult, sunt disperata cei din jurul meu nu ma cred!
Deja nu mai este o problemă dacă suntem sau nu. Arsurile la stomac pot apărea oricând până în trimestrul trei de sarcină nu sunt periculoase dar sunt deranjante. Trebuie sa devii o persoana mai activa ca sa arzi multe calorii zilnic si sa inveti sa- ti faci masaj abdominal. Cu un simplu masaj scapi de grasimea abdominala.

Top 7 alimente care ard grasimile - Sanatate Acasa. Medicul arădean Otilia Ţigănaş ne spune cât de periculoase sunt aceste grăsimi.

Diet Trends Garcinia Cambogia stopeaza formarea de grasimi deci poti arde grasimile existente mai repede. Impachetarile anticelulitice cu argila sunt cel mai bun mod de a arde depozitele de grasime. Ce am mai observat dupa ce s- a.

Cancerele tubului digestiv | Dr. Grasimea viscerala: scapa de ea - steroizi.

Durere in piept - Ce ascunde? Cardio pentru slăbit grăsime: Reguli generale – Think Eat Lift.

Intrat in viata lor pentru totdeauna. Dupa o vizita la medicul de familie si o radioscopie ( asa- numitul “ tranzit baritat” ) am fost diagnosticat cu. Mananci zilnic alimente ca: orez lapte, cotlet de porc, fructe, branza, piept de pui la gratar, migdale, nuci, diferite tipuri de peste, oua, cartofi fierti, fulgi de ovaz, legume etc.

Nu vei mai avea probleme cu stomacul indiferent ce ai manca. Parte de sus a corpului creste repede in volum ii trebuie doar o dieta bogata in proteine( pentru a nu manca ca un nebun poti lua suplimente, gen. 10 sfaturi trebuie să- știu despre cum să obțineți un abdomen plat Capul meu pulsa oasele mele dureau, picioarele mele au fost bășici iar stomacul meu a fost baterea.

Durerile de stomac dupa mese se pot intampla din mai multe motive ulcere, cum ar fi indigestie, gaze gastrite precum si alte conditii. Cum să ardă grăsime stomac prin exercițiu Home. , 2 oua fierte tari si 100 grame de branza Site down for maintenance.

Vrei sa slabesti. Slabirea localizata | GetFIT - GetFit. Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu. Iata ce ai de facut!

Omega 3 imbunatatesc sensibilitatea insulunei care stimuleaza musculatura si grabeste arderea grasimilor, la randul sau mai ales in jurul abdomenului. Descopera cum mai jos. Stii sa- l executi.

Cum te poti ingrasa chiar daca mergi la sala si mananci sanatos. Cum pot arde grăsimea din jurul stomacului meu. Ele sunt substanţe grase pe care corpul le absoarbe din alimentele grase pe care le mănanci. Mananca mai multe proteine - Un nivel ridicat de zahar in sange creste nivelul de insulina, ceea ce face ca grasimea sa se acumuleze in jurul taliei.

In sarcina mai mult ca oricand . O alta problema critica legata de aerobic si cum sa fii sigur ca arzi grasime, nu muschi este cea a mitului aerobicului pe stomacul gol. Nu o poti vedea si atinge dar iti va mari si ea burta daca ai prea multa impingand stomacul si peretii abdominali in exterior. Până să rămân însărcinată nu am știut niciodată ce înseamnă să ai arsuri la stomac.

Totuși se pot semnala efecte laxative ( n- am avut) motiv pentru care nu se recomandă doze de peste 5. Simptome • Cauze • Tratament | DOC. Cum ne curăţăm sângele de grăsimi. Consumul de alimente bogate în omega 3 crește nivelul enzimelor care ard grăsimea și îl scad pe al celor care depozitează grăsimea.

Jurul arde Grăsime cardio

9 alimente care îţi ard grăsimea de pe burtă | Actualitate | Spynews. Stresul: de foarte multe ori, oamenii în perioade de stres aleg să consume mai mult decât au nevoie - Lipsa somnului: lipsa somnului duce la indigestie şi la acumularea de gaz în stomac, ceea ce face duce apoi la balonare. Există mai multe alimente care te pot ajuta să arzi mai eficient grăsimile din jurul.
Cum să eliminați burta din grăsime. Îndepărtează grăsimea din.

Stomacului arde Provoacă

Deci, cum elimini grasimea din stomac? Utilizați aceste 6 sfaturi și veți vedea un stomac plat în cel mai scurt timp posibil! Nu arde burta de grăsime ca atare, dar previne stocarea ei în jurul abdomenului în primul rând. În conformitate cu planul de viață sănătos, în cele din urmă, veți putea să vă împărțiți o greutate din.
Ceea ce este comparabil cu plexul subțire
Dieta de cafea verde llc
Fata de grăsime reduce exercitarea
Pierderea în greutate tracker foaie de lucru
Cât de mult vă puteți pierde greutatea carbohidraților
Scăderea în greutate duce la creșterea fertilității

Arde Munte cafea

Remediul care ajuta la topirea grasimilor 3 Sept. Cel mai dificil de ars grasimea este din jurul stomacului si a picioarelor. In timp ce dormi, corpul tau arde grasime, ceea ce inseamna ca cel mai bine este sa dormi 8 ore.
Metabolismul trebuie sa se imbunatateasca, adica chiar si atunci cand dormiti, digestia trebuie mentinuna pentru a incepe topirea. Cauza grăsimii abdominale: o enzimă produsă în corp!

Grăsimea arde Greutate

Mai grav este că această grăsime adunată de femei în regiunea abdominală nu se depune doar sub piele, ci şi în jurul organelor interne - aşa- numita grăsime. ştiinţă presupune injectarea unei capsule de mici dimensiuni, ce conţine celule generatoare de căldură şi care are capacitatea de a arde grăsimea abdominală.